LM2678S-3.3/NOPB
Maritex
LM2678S-3.3/NOPB RSS 24.06 24.06 19.56 + VAT
MPN:
LM2678S-3.3/NOPB
Kod:
a7bc2e
Producent:
TEXAS INSTRUMENTS
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 10+ 25+ 45+ 90+ 135+ 270+ 540+
Przetwornica DC/DC; buck; Vout: 3.3V; Vin: 8-40V; 5A; 260kHz; -40+125 st.C; SMD; TO263-7