LM2678S-12/NOPB
Maritex
LM2678S-12/NOPB RSS 27.28 27.28 22.18 + VAT
MPN:
LM2678S-12/NOPB
Kod:
15f066
Producent:
TEXAS INSTRUMENTS
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 3+ 10+ 15+ 25+ 45+ 90+ 270+
Przetwornica DC/DC; buck; Vout: 12V; Vin: 8-40V; 5A; 260kHz; -40+125 st.C; SMD; TO263-7