MIC79050-4.2YS
TME
MIC79050-4.2YS RSS 10.80 10.80 x 156
MPN:
MIC79050-4.2YS
Minimalne zamówienie:
156 szt.
Producent:
MICROCHIP TECHNOLOGY
Obudowa:
SOT223
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
IC: PMIC; Li-Ion; Iwyj: 500mA; Uwyj: 4,2V; SOT223; Uzas: 2,5÷16V