MSC020SDA120B
Maritex
RSS
44.48
36.16 + VAT
- MPN:
- MSC020SDA120B
- Kod:
- c92fac
- Producent:
- MICROCHIP
- Obudowa:
- TO-247AC
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
| Ilość [ x szt]: | 30+ | 120+ |
|---|---|---|
Sugerowane produkty dla msc020sda120b
Dioda Schottky; 1200V; 20A; 80W; -55+175 st.C; THT; TO247AC