MSMLJ24A/TR
TME
RSS 10.32 10.32 x 143
MPN:
MSMLJ24A/TR
Minimalne zamówienie:
143 szt.
Producent:
MICROCHIP TECHNOLOGY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Dioda: TVS; SMD; Urmax: 24V; 3kW; Ch: 1; Ubr: 26,7V; -65÷150°C; 77,2A