SMBJ200A-TD
Maritex
SMBJ200A-TD RSS 0.65 0.65 0.53 + VAT
MPN:
SMBJ200A
Kod:
2de42d
Producent:
TOPDIODE
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 25+ 100+ 1000+ 3000+
Dioda Transil (TVS); 600W; 200V; 9.7A; jednokierunkowa; -55+150 st.C; SMD; DO214AA(SMB)