SMBJ54A-TD
Maritex
SMBJ54A-TD RSS 0.62 0.62 0.50 + VAT
MPN:
SMBJ54A
Kod:
fab4fa
Producent:
TOPDIODE
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 25+ 100+ 1000+ 3000+
Dioda Transil (TVS); 600W; 54V; 7.2A; jednokierunkowa; -55+150 st.C; SMD; DO214AA(SMB)