SMCJ70A-TD
Maritex
SMCJ70A-TD RSS 1.48 1.48 1.20 + VAT
MPN:
SMCJ70A
Kod:
51f4fa
Producent:
TOPDIODE
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 25+ 100+ 1000+ 3000+
Dioda Transil (TVS); 1500W; 70V; 13.9A; jednokierunkowa; -55+150 st.C; SMD; DO214AB(SMC)