STD60NF55LT4-VB
Maritex
STD60NF55LT4-VB RSS 6.46 6.46 5.25 + VAT
MPN:
STD60NF55LT4
Kod:
9a76f9
Producent:
VB SEMI
Obudowa:
TO-252
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; 60V; 58A; 0,010ohm; 136W; -55+175 st.C; SMD; TO252(DPAK)