PS-MHB100-24S12
Maritex
PS-MHB100-24S12 RSS 253.80 253.80 206.34 + VAT
MPN:
MHB100-24S12
Kod:
14bfcd
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Przetwornica DC/DC; 100W; 12V; 8.3A; 18-36VDC