PS-MHB100-24S05
Maritex
PS-MHB100-24S05 RSS 269.20 269.20 218.86 + VAT
MPN:
MHB100-24S05
Kod:
acc465
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Przetwornica DC/DC; 100W; 5V; 20A; 18-36VDC