DG300-5.0-2P11
Wekton
RSS
0.72
x 140
Przejdź do sklepu »
- Zgodny z RoHS
- Kod:
- DG300-5.0-2P11
- Minimalne zamówienie:
- 140 szt.
- Producent:
- DEGSON ELECTRONICS
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +12% (12.05.2026)
- Poprzednia cena:
- 0.64
| Ilość [ x szt]: | 300+ |
|---|---|
Sugerowane produkty dla dg3005
Listwa zaciskowa 2pin 24A 300V 2,5mm2 THT RM: 5mm