LAMP-EK/12/100
Wekton
LAMP-EK/12/100 RSS 1.59 1.59 x 62
  • Zgodny z RoHS
Kod:
LAMP-EK/12/100
Minimalne zamówienie:
62 szt.
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.14% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
1.61
Ilość [ x szt]: 100+
Żarówka E10 12V 1,2W 0,1A 11,5x24mm