LAMP-EK/24/100
Wekton
LAMP-EK/24/100 RSS 1.64 1.64 x 64
  • Zgodny z RoHS
Kod:
LAMP-EK/24/100
Minimalne zamówienie:
64 szt.
Zmiana ceny:
-1.11% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
1.66
Ilość [ x szt]: 100+
Żarówka E10 24V 2,5W 0,1A 11,5x24mm