MCPCB-XP-NT-5CB36
Maritex
MCPCB-XP-NT-5CB36 RSS 7.06 7.06 5.74 + VAT
MPN:
C5XP
Kod:
0b772c
Zmiana ceny:
+47% (01.06.2025)
Poprzednia cena:
4.80
Ilość [ x szt]: 20+ 100+ 400+
Podłoże MCPCB, przewodność cieplna 2W/(m*K), grubość: 2mm, Ilość warstw - 1, czarna soldermaska, kolor legendy: złota, rozmiar: średnica 36mm, pokrycie padów: złoto; do diod XP, /20