MCPCB-XP-NS-8CW81
Maritex
MCPCB-XP-NS-8CW81 RSS 14.78 14.78 12.02 + VAT
MPN:
NS-8CW81-XP
Kod:
f9924e
Zmiana ceny:
+26% (01.06.2025)
Poprzednia cena:
11.69
Ilość [ x szt]: 10+
Podłoże MCPCB, przewodność cieplna 1.5W/(m*K), grubość: 1.6mm, Ilość warstw - 1, grubość warstwy miedzi 35um, biała soldermaska, kolor legendy: złota, rozmiar: średnica 81mm, pokrycie padów: złoto; do diod XPC/XPE/XPG, /8