MCPCB-XM-NT-1SB22I
Maritex
MCPCB-XM-NT-1SB22I RSS 18.39 18.39 14.95 + VAT
MPN:
DK121201_1SX22I-XML_P24M
Kod:
c6156e
Zmiana ceny:
+686% (09.05.2026)
Poprzednia cena:
2.34
Ilość [ x szt]: 24+ 96+ 384+
Podłoże MCPCB, przewodność cieplna 2W/(m*K), grubość: 2mm, Ilość warstw - 1, czarna soldermaska, kolor legendy: złota, rozmiar: gwizadka 22mm, pokrycie padów: złoto; do diod XM, /24