HM-1455R1601
TME
HM-1455R1601 RSS 132.94 132.94 108.08 + VAT
MPN:
1455R1601
Kod:
HM-1455R1601
Zmiana ceny:
-0.37% (09.05.2026)
Poprzednia cena:
133.44
Ilość [ x szt]: 10+ 50+
Obudowa: z panelem; 1455; X: 165mm; Y: 160mm; Z: 30mm; aluminium