3266W-1-253LF
TME
3266W-1-253LF RSS 10.06 10.06 x 100
MPN:
3266W-1-253LF
Minimalne zamówienie:
100 szt.
Producent:
BOURNS
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.49% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
10.01
Ilość [ x szt]: 200+ 250+ 300+ 500+
Potencjometr: montażowy; wieloobrotowy; 25kΩ; 250mW; ±10%; liniowa