MCPCB-XP-NT-4CW25
Maritex
MCPCB-XP-NT-4CW25 RSS 1.41 1.41 1.15 + VAT
MPN:
C4XP WHITE SOLDERMASK
Kod:
70fcfe
Zmiana ceny:
-18% (01.06.2025)
Poprzednia cena:
1.72
Podłoże MCPCB, przewodność cieplna 2W/(m*K), grubość: 2mm, Ilość warstw - 1, biała soldermaska, kolor legendy: złota, rozmiar: średnica 25mm, pokrycie padów: złoto; do diod XP, /15