BC328-25-DIO
TME
BC328-25-DIO RSS 0.92 0.92 0.75 + VAT
MPN:
BC328-25
Kod:
BC328-25-DIO
Producent:
DIOTEC SEMICONDUCTOR
Obudowa:
TO-92
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1.1% (06.05.2026)
Poprzednia cena:
0.91
Ilość [ x szt]: 10+ 25+ 100+ 250+ 500+ 1000+ 4000+ 12000+ 20000+
Tranzystor: PNP; bipolarny; 25V; 0,8A; 625mW; TO92