MLG1005S68NJ
TME
MLG1005S68NJ RSS 0.15 0.15 x 10
MPN:
MLG1005S68NJT000
Kod:
MLG1005S68NJ
Minimalne zamówienie:
10 szt.
Producent:
TDK
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1.4% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
0.14
Ilość [ x szt]: 2500+ 5000+ 10000+ 30000+ 50000+ 70000+ 100000+ 250000+
Dławik: ceramiczny; SMD; 0402; 68nH; 200mA; R: 870mΩ; ±5%; -55÷125°C