JFGC-0.47U/250
TME
RSS
1.43
x 5
- MPN:
- JFGC 0.47UF 250V
- Kod:
- JFGC-0.47U/250
- Minimalne zamówienie:
- 5 szt.
- Producent:
- JB CAPACITORS
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +1.42% (03.05.2026)
- Poprzednia cena:
- 1.41
| Ilość [ x szt]: | 25+ | 100+ | 400+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|
Sugerowane produkty dla jfgc
Kondensator: polipropylenowy; 0,47uF; 250VDC; Ø8,5x29mm; THT; ±5%