JFGC-0.47U/400
TME
JFGC-0.47U/400 RSS 2.02 2.02 x 5
MPN:
JFGC 0.47UF 400V
Kod:
JFGC-0.47U/400
Zmiana ceny:
+1.3% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
2.00
Ilość [ x szt]: 25+ 100+ 500+ 1000+
Kondensator: polipropylenowy; 0,47uF; 400VDC; Ø9,5x20,5mm; THT