STL40N10F7 N-channel 100 V, 0.02 Ohm typ., 10 A STripFET F7 Power MOSFET in PowerFLAT 5x6 package
STMicroelectronics
  • Sklep zagraniczny
MPN:
STL40N10F7
Producent:
STMicroelectronics
Waluta:
dolar amerykański
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.49% (20.02.2026)