DG240W2.54-2P11
Wekton
DG240W2.54-2P11 RSS 1.51 1.51 x 60
  • Zgodny z RoHS
Kod:
DG240W2.54-2P11
Minimalne zamówienie:
60 szt.
Producent:
DEGSON ELECTRONICS
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.8% (12.05.2026)
Poprzednia cena:
1.52
Ilość [ x szt]: 100+
Listwa zaciskowa sprężynowa 45° 2pin 4A 0,5mm2 R:2,54mm