DG300-7.5-2P11
Wekton
RSS
1.00
x 5
- Kod:
- DG300-7.5-2P11
- Minimalne zamówienie:
- 5 szt.
- Zmiana ceny:
- +349% (12.05.2024)
- Poprzednia cena:
- 0.22
| Ilość [ x szt]: | 20+ | 100+ |
|---|---|---|
Sugerowane produkty dla dg3007
Listwa zaciskowa 2pin 24A 300V 2,5mm2 H=12,6 THT 7,5mm