DG381-3.5-2P11
Wekton
DG381-3.5-2P11 RSS 1.43 1.43 x 65
  • Zgodny z RoHS
Kod:
DG381-3.5-2P11
Minimalne zamówienie:
65 szt.
Producent:
DEGSON ELECTRONICS
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+4.02% (12.05.2026)
Poprzednia cena:
1.38
Ilość [ x szt]: 100+
Listwa zaciskowa winda 2pin 10A 150V 1,5mm2 THT 3,5mm