MC1.5/4-ST-3.81
Wekton
MC1.5/4-ST-3.81 RSS 15.88 15.88 12.91 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
MC1.5/4-ST-3.81
Producent:
PHOENIX CONTACT
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-81% (12.05.2026)
Poprzednia cena:
82.27
Ilość [ x szt]: 5+ 10+
Wtyk żeński listwa zaciskowa 4pin 8A 1,5mm2 RM: 3,81mm