LAMP-EK/24/50
Wekton
LAMP-EK/24/50 RSS 1.70 1.70 x 58
  • Zgodny z RoHS
Kod:
LAMP-EK/24/50
Minimalne zamówienie:
58 szt.
Zmiana ceny:
-1.15% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
1.71
Ilość [ x szt]: 100+
Żarówka E10 24V 1,2W 50mA 11,5x24mm