C322C473K1R5TA
Wekton
C322C473K1R5TA RSS 0.32 0.32 x 232
  • Zgodny z RoHS
Kod:
C322C473K1R5TA
Minimalne zamówienie:
232 szt.
Producent:
Kemet
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.08% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
0.32
Kondensator monolityczny 47nF 100V X7R ±10% RM: 5,08mm