SUP90P06-09L-E3
Wekton
SUP90P06-09L-E3 RSS 21.99 21.99 x 4
  • Zgodny z RoHS
Kod:
SUP90P06-09L-E3
Minimalne zamówienie:
4 szt.
Producent:
VISHAY
Obudowa:
TO-220AB
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+168% (14.04.2026)
Poprzednia cena:
8.19
Ilość [ x szt]: 10+ 20+
Tranzystor P-MOSFET 80V 90A 250W 0,0093R TO220AB