PMR3S-36K
TME
PMR3S-36K RSS 1.04 1.04 x 5
MPN:
PMR03SJ0363A19
Kod:
PMR3S-36K
Minimalne zamówienie:
5 szt.
Producent:
Royalohm
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-97% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
32.35
Ilość [ x szt]: 25+ 100+ 250+ 1000+
Rezystor: power metal; THT; 36kΩ; 3W; ±5%; 750V; Ø0,75x25mm; osiowe