BLM21BD102SN1D
TME
BLM21BD102SN1D RSS 0.78 0.78 0.63 + VAT
MPN:
BLM21BD102SN1D
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+24% (12.04.2026)
Poprzednia cena:
0.63
Ilość [ x szt]: 10+ 25+ 50+ 100+ 250+ 500+ 1000+ 4000+ 16000+
Ferryt: koralik; 1000Ω; SMD; 200mA; 0805; BLM; 180mm; -55÷125°C