VAR10-300
Wekton
VAR10-300 RSS 0.21 0.21 x 380
  • Zgodny z RoHS
Kod:
VAR10-300
Minimalne zamówienie:
380 szt.
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.59% (09.05.2026)
Poprzednia cena:
0.21
Ilość [ x szt]: 500+
Warystor 12mm 300VAC 385VDC 2,5kA 0,4W THT RM: 7,5mm