T9AS5D22-24
TME
T9AS5D22-24 RSS 49.67 49.67 40.38 + VAT
MPN:
Kod:
T9AS5D22-24
Producent:
TE CONNECTIVITY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.58% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
49.96
Ilość [ x szt]: 5+ 25+ 100+ 500+
Przekaźnik: elektromagnetyczny; SPDT; Ucewki: 24VDC; 20A; T9A; 1W