LPHC-18-350
TME
LPHC-18-350 RSS 34.49 34.49 28.04 + VAT
MPN:
LPHC-18-350
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.98% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
34.83
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 20+
Zasilacz: impulsowy; LED; 16,8W; 6÷48VDC; 350mA; 180÷264VAC; IP67