RT-35-14-33
TME
RT-35-14-33 RSS 0.14 0.14 x 4000
MPN:
RT-35-14-33
Minimalne zamówienie:
4 000 szt.
Producent:
Richco
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.97% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
0.14
Ferryt: pierścieniowy; Dł: 3mm; Øwewn: 1,4mm; Øzewn: 3,5mm; 26Ω