SC30100KT
Wekton
SC30100KT RSS 16.78 16.78 x 2
  • Zgodny z RoHS
Kod:
SC30100KT
Minimalne zamówienie:
2 szt.
Producent:
TE CONNECTIVITY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.22% (24.02.2026)
Poprzednia cena:
16.41
Ilość [ x szt]: 50+ 100+
Dławik osiowy 10uH 0,219A 3,7R ±10% 0,25W 2,8x7mm THT