FQD16N25CTM
Wekton
FQD16N25CTM RSS 5.03 5.03 x 8
  • Zgodny z RoHS
Kod:
FQD16N25CTM
Minimalne zamówienie:
8 szt.
Producent:
onsemi
Obudowa:
TO-252
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.52% (13.05.2026)
Poprzednia cena:
5.06
Ilość [ x szt]: 10+ 25+
Tranzystor N-MOSFET 250V 16A 160W 0,22R TO252