STP20NM50
Wekton
STP20NM50 RSS 10.70 10.70 x 7
  • Zgodny z RoHS
Kod:
STP20NM50
Minimalne zamówienie:
7 szt.
Producent:
STMicroelectronics
Obudowa:
TO-220
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-5% (05.03.2026)
Poprzednia cena:
11.29
Ilość [ x szt]: 10+ 20+
Tranzystor N-MOSFET 550V 20A 192W 0,25R TO220