IRFR5505TRPBF
Wekton
IRFR5505TRPBF RSS 4.07 4.07 x 39
  • Zgodny z RoHS
Kod:
IRFR5505TRPBF
Minimalne zamówienie:
39 szt.
Producent:
INFINEON (IRF)
Obudowa:
TO-252
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+113% (13.05.2026)
Poprzednia cena:
1.91
Tranzystor P-MOSFET 55V 18A 57W 0,11R TO252AA