T410-700T
Wekton
T410-700T RSS 3.63 3.63 x 22
  • Zgodny z RoHS
Kod:
T410-700T
Minimalne zamówienie:
22 szt.
Producent:
STMicroelectronics
Obudowa:
TO-220
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.67% (25.04.2026)
Poprzednia cena:
3.65
Triak 4A/30A 700V 10mA TO220