ZL303-20P
Wekton
ZL303-20P RSS 0.32 0.32 x 320
  • Zgodny z RoHS
Kod:
ZL303-20P
Minimalne zamówienie:
320 szt.
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.8% (12.05.2026)
Poprzednia cena:
0.31
Listwa kołkowa męska prosta 20pin 1x20 1,5A THT RM: 2mm