MX-43045-1600
Wekton
MX-43045-1600 RSS 9.30 9.30 x 8
  • Zgodny z RoHS
Kod:
MX-43045-1600
Minimalne zamówienie:
8 szt.
Zmiana ceny:
-0.32% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
9.33
Ilość [ x szt]: 25+ 50+
Gniazdo Micro-Fit 3.0 męskie 16pin 8A 600V THT RM: 3mm