PXP7011/10P/CR0911
TME
PXP7011/10P/CR0911 RSS 73.15 73.15 x 10
MPN:
PXP7011/10P/CR/0911
Kod:
PXP7011/10P/CR0911
Minimalne zamówienie:
10 szt.
Producent:
BULGIN
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.27% (13.05.2026)
Poprzednia cena:
73.35
Ilość [ x szt]: 20+ 30+ 50+ 100+ 250+
Złącze: okrągłe; wtyk; męskie; PIN: 10; 10A; 277V; bez styków; 9÷11mm