MCPCB-XP-NT-1RB25-F
Maritex
MCPCB-XP-NT-1RB25-F RSS 11.00 11.00 8.94 + VAT
MPN:
1rx25_XP BLACK SOLDERMASK
Kod:
0306cd
Zmiana ceny:
-0.63% (09.05.2026)
Poprzednia cena:
11.07
Ilość [ x szt]: 20+ 120+ 480+
Podłoże MCPCB, przewodność cieplna 2W/(m*K), grubość: 2mm, Ilość warstw - 1, czarna soldermaska, kolor legendy: złota, rozmiar: kwadrat 25mm, pokrycie padów: złoto; do diod XP/XT, /20