9250A-332-RC
TME
9250A-332-RC RSS 11.05 11.05 8.98 + VAT
MPN:
9250A-332-RC
Producent:
BOURNS
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+3.27% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
10.70
Ilość [ x szt]: 10+ 25+ 50+
Dławik: osiowy; THT; 3,3uH; 480mA; R: 350mΩ; ±10%; Ø4,11x10,41mm