BC338-25-DIO
Wekton
BC338-25-DIO RSS 0.15 0.15 x 792
  • Zgodny z RoHS
Kod:
BC338-25-DIO
Minimalne zamówienie:
792 szt.
Producent:
Diotec
Zmiana ceny:
+0.64% (13.05.2026)
Poprzednia cena:
0.15
Ilość [ x szt]: 4000+ 8000+
Tranzystor NPN 25V 0,8A 625mW TO92