FKP2-1N/800-R
TME
FKP2-1N/800-R RSS 0.75 0.75 x 3000
MPN:
FKP2L011001G00JO00
Kod:
FKP2-1N/800-R
Minimalne zamówienie:
3 000 szt.
Zmiana ceny:
+10% (14.03.2026)
Poprzednia cena:
0.68
Kondensator: polipropylenowy; 1nF; Upracy: 800VDC; 250VAC; THT; ±5%